PAID TRAINEESHIP FOR YOUNG GRADUATES AT THE EU DELEGATION TO TURKEY Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu Basın, Bilgi ve İletişim Bölümüne Ücretli Stajyer Arıyor

Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu Basın, Bilgi ve İletişim Bölümüne Ücretli Stajyer Arıyor

Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu basın, bilgi ve iletişim bölümüne 1 Temmuz 2018'den itibaren geçerli olmak üzere 6 ay süreyle ücretli stajyer arıyor.

Ana Görevler

8. AB İnsan Hakları Film Festivali'nin hazırlanması, uygulanması ve takibi iletişim ekibinin desteklenmesi,     Başta 2018 Avrupa Kültürel Miras Yılı olmak üzere etkinlik ve bilgilendirme kampanyalarının hazırlanması ve uygulanması konularında iletişim ekibinin desteklenmesi.

Türkçe bilgisi, etkinlik organizasyonu, iletişim kampanyaları ve /veya benzeri bilgi ve iletişim faaliyetlerinde deneyim ya da kültürel alanda deneyim öncelikli tercih sebebidir.

Pozisyonla ilgilenenlerin detaylı özgeçmişlerini ve motivasyon mektubunu 02 Mayıs 2018 tarihine kadar [email protected] adresine "Traineeship- P&I” konu başlığıyla göndermesi gerekmektedir.

Başvuruların değerlendirilmesinden sonra listeye giren adaylar mülakata davet edilecektir. Değerlendirilmeye alınmayan adaylar ise maille bilgilendirilecektir.


Detaylı Bilgi için:
https://eeas.europa.eu/headquarters/headquarters-homepage/42283/paid-tra...